KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Nie ma jednego magicznego sposobu na powrót do zdrowia, ponieważ każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.
Korzystając jedynie z naturalnych metod, opierając się na moim wykształceniu dietetycznym, fitoterapeutycznym (ziołoleczniczym), psychologicznym i medycznym – znajdziemy dla Ciebie najlepszą drogę do zdrowia. Zapraszam Cię do wejścia w ten proces. Spośród poniższych pakietów wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie.

W PIERWSZYM KROKU ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ:

OPIS PAKIETÓW

WIZYTY PODTRZYMUJĄCE I KONTROLNE

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ…

W razie pytań możesz do mnie napisać na adres: cegielkizdrowia.kontakt@gmail.com lub poprzez panel kontaktowy w zakładce KONTAKT.

W celu potwierdzenia terminu konsultacji, przelej należność na konto o numerze: 12 1050 1025 1000 0097 3702 8168.
Wizytę możesz odwołać do 72 h przed spotkaniem – wtedy zwracam pełną kwotę.

Na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, prześlij wypełnione formularze oraz pliki pdf z badaniami laboratoryjnymi nie starszymi niż 3 miesiące. Jeśli dysponujesz badaniami ściśle związanymi z Twoim stanem zdrowia – także prześlij.

Wszystkie konsultacje odbywają się on-line. 


Cieszę się, że wyruszasz w proces zadbania o siebie holistycznie. Ze swojej strony zadbam o dobrane do Ciebie zalecenia (żywieniowe, ziołowe, psychologiczne, suplementacyjne) i będę Cię w tym procesie wspierać i towarzyszyć. Tak jak pisałam na wstępie, magiczne sposoby nie istnieją. Magia się dzieje, ale ta magia wymagać będzie i od Ciebie konkretnych odważnych kroków i wysiłku. Tym bardziej gratuluję Tobie, że się na to decydujesz!


OPINIE PACJENTÓW