KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Nie ma jednego magicznego sposobu na powrót do zdrowia, ponieważ każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.
Korzystając jedynie z naturalnych metod, opierając się na moim wykształceniu dietetycznym, fitoterapeutycznym (ziołoleczniczym), psychologicznym i medycznym – znajdziemy dla Ciebie najlepszą drogę do zdrowia. Zapraszam Cię do wejścia w ten proces. Spośród poniższych pakietów wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie.

OPIS PAKIETÓW

WIZYTY KONTROLNE I PODTRZYMUJĄCE

GDY WYBIERZESZ PAKIET…

Gdy wybierzesz pakiet, napisz do mnie krótką wiadomość e-mail na adres: cegielkizdrowia.kontakt@gmail.com lub poprzez panel kontaktowy w zakładce KONTAKT. W wiadomości opisz swoją sytuację zdrowotną (w 2-3 zdaniach), poinformuj o pakiecie, który wybierasz oraz napisz jakie przedziały godzinowe spotkań, w jakie dni tygodnia są dla Ciebie odpowiednie, tak abyśmy mogli ustalić termin wizyty. Podaj też swój numer telefonu – czasem łatwiej umówić się na wizytę dzwoniąc do siebie 🙂

O rezerwacji terminu wizyty decyduje wpłata za wybrany pakiet na konto o numerze: 12 1050 1025 1000 0097 3702 8168. Wizytę możesz odwołać do 72 h przed spotkaniem – wtedy zwracam pełną kwotę.

Po ustaleniu terminu wizyty wypełnij dwa formularze: Formularz zgłoszeniowy oraz plik Moje menu. Aby dobrze przygotować się do badań laboratoryjnych zapoznaj się z plikiem: Higiena badań laboratoryjnych.

Na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, prześlij wypełnione formularze oraz pliki pdf z badaniami laboratoryjnymi nie starszymi niż 3 miesiące. Jeśli dysponujesz badaniami ściśle związanymi z Twoim stanem zdrowia – także prześlij.

Konsultacje odbywają się on-line.


Cieszę się, że wyruszasz w proces zadbania o siebie holistycznie. Ze swojej strony zadbam o dobrane do Ciebie zalecenia (żywieniowe, ziołowe, psychologiczne, suplementacyjne) i będę Cię w tym procesie wspierać i towarzyszyć. Tak jak pisałam na wstępie, magiczne sposoby nie istnieją. Magia się dzieje, ale ta magia wymagać będzie i od Ciebie konkretnych odważnych kroków i wysiłku. Tym bardziej gratuluję Tobie, że się na to decydujesz!


OPINIE PACJENTÓW